Obec Pilníkov
Dnešní datum: 15. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Úřední deska :: Odkazy na jiné weby  

Vyhledávání
Google

Počasí

* Vánoční turnaj v tenise 2009

Vydáno dne 02. 02. 2010 (1906 přečtení)V Ý S L E D K Y   V Á N O Č N Í H O  T U R N A J E

 

 VÁNOCE  2009

 

S T O L N Í   T E N I S    22. R O Č N Í K    

 

 

 

MLÁDEŽNICKÁ  KATEGORIE  DO  17  LET            

 

1.     ŠOŠOVIČKA  VÍT

2.     JOROVÁ  ZUZANA    

3.     BARTŮNĚK  DAVID                                                                  

 

 

KATEGORIE DOSPĚLÍ                                               

 

1.     HNIK  ONDŘEJ

2.     ŠOŠOVIČKA  VÍT

3.     ŽĎÁRSKÝ  MIROSLAV

 

 

Vánoční turnaj se konal tradičně dne 26.12. - ,,léta páně 2009‘‘ v tělocvičně TJ SPARTAK PILNÍKOV. Prezentace mládežnické kategorie probíhala od  sedmé hodiny ranní a i letos bylo brzké vstávání  příčinou nízké účasti  v této kategorii. Prezentovalo se 7 startujících  6 chlapců  a jedna dívka.

Účastníci kategorie do 17 let se utkali v jedné skupině, každý s každým v utkáních na dva vítězné sety . Kolem deváté  hodiny ranní  byly známy výsledky všech odehraných zápasů. Po  součtu bodů a setů se vítězem stal  a tím obhájil loňské vítězství Vít Šošovička, který v celém turnaji neztratil ani set a celkem s přehledem vybojoval  prvenství. Na druhém místě skončila  Zuzka Jorová , která zdatně proháněla místní borce a turnaj absolvovala s jednou porážkou .O třetí místo svedli boj tři borci a po vzájemných zápasech v mini tabulce byl nejšťastnějším nejmladší z nich , David Bartůněk, který si z minuloroční pozice nejmladšího účastníka vyskočil na pomyslnou bednu.  Všichni účastníci mládežnické kategorii  obdrželi věcné ceny. Nejmladším účastníkem této kategorie byl Robin  Ludvík

V kategorii dospělých se k  desáté hodině a pětačtyřicáté minutě se prezentovalo 20 účastníků , mezi nimi i dvě nové tváře, které v turnaji startovaly poprvé. Tradičně dorazili i hosté z  Jánských Lázní a okolí v počtu – mínus jeden.  Závodníci byli rozlosováni do tří skupin po šesti resp. sedmi účastnících , kde se utkal každý s každým na tři vítězné sety. Už los byl pro někoho vcelku nekompromisní, ale sety hrané do ,,jedenácti‘‘ vymazávaly výkonnostní rozdíly ( ale jenom trošku ). Stejným systémem i letos tři nejlepší z každé skupiny postoupili do finálové devítky, kde bojoval každý s každým a výsledky dosažené v základní skupině se do finálové tabulky započítávaly . Do finálové devítky se letos probojovali Zdeněk Kysela, Pavel Kuřík st., Michal Kozaňák st., Ondřej Hnik, František Bartůněk, Josef Prokopec, Miroslav Žďárský, Vít Šošovička a Miroslav Baier. Po sečtení výsledků finálové skupiny se zrodilo konečné umístění, kde barvy domácích letos nejlépe hájil Franta Bartůněk, na kterého po vzájemném zápase s Mírou Žďárským ( 3.místo ), zbyla nepopulární bramborová medaile.Loňské vítězství sice neobhájil Míra Baier, ale i letos se o vítězství poprali hosté a na druhém místě se  umístil vítěz mládežnické kategorie Vít Šošovička s  počtem šesti  bodů ( z osmi možných ). Vítězem letošního ročníku se stal Ondřej Hnik, který nenašel po celý turnaj přemožitele a po loňské druhé příčce, letos vystoupil na stupínek nejvyšší a od minuloročního vítěze přejímá povinnost – starat se do příštího ročníku o putovní pohár. Všichni finalisté a tradiční účastníci byli odměněni věcnými a upomínkovými cenami.

Poděkování patří všem účastníkům za jejich sportovní výkony , dále pak všem novým i inventárním hostům, a všem, kteří si  na druhý svátek vánoční najdou čas ,,příjít pobejt‘‘ a  povzbudit stolně tenisové hvězdy. Dík patří  všem, kteří mají zájem na tento turnaj více či méně sponzorsky přispět . Proto se můžeme  pustit do přípravy příštího – 23. ročníku turnaje, který proběhne i navzdory ,,domovnické krizi‘‘ koncem roku 2010.

Díky závodníkům  za účast , diváckou přízeň ……..a na příštím ročníku s pořadovým číslem 23  ,,na – vi“ . 

 

     J.P.

 
A na závěr opět fotografie.


Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 28 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Reklama

Doporučujeme:Aktuality

©2005-2006 by pilnikov.cz | Powered by phpRS | Designed by jablkon
RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS 2.1
Veškeré fotografie použité na těchto stránkách jsou plným autorským vlastnictvím jejich autorů a vztahuje se na ně mezinárodně platné autorské právo. Není-li uveden autor u fotografie, kontakt na něj můžete získat u administrátora.
Bez písemného souhlasu autora není možné jakékoli jiné použití fotografií - zejména pak kopírování, linkování, tisk, publikování nebo jiné zde neuvedené zpracování.