Obec Pilníkov
Dnešní datum: 25. 08. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Úřední deska :: Odkazy na jiné weby  

Vyhledávání
Google

Počasí

* Turnaj v kopané Coca-cola cup

Vydáno dne 16. 05. 2007 (3714 přečtení)

Letos se konal již 7. ročník Coca-cola cupu.

25.4.2007 proběhl turnaj celostátní soutěže v kopané Coca-cola cup. Soutěž je sponzorována firmou Coca cola a je věnována klukům jako boj proti drogám. Letos probíhá již 7. ročník, naše škola se zúčastnila šesti ročníků. Největší úspěch naši kluci zaznamenali umístěním na 123. místě z 2 100 škol před 5 lety.

Letos jsme dostali nalosovanou velmi těžkou skupinu. ZŠ Pilníkov, ZŠ Frimla Trutnov, ZŠ V Domcích Trutnov, ZŠ Žacléř. Všichni věděli, že největším favoritem je ZŠ V Domcích, kde chlapci navštěvují fotbalové třídy a jsou hráči A týmu starších žáků a ml. dorostu Trutnov-Úpa. Naši kluci začali velmi bojovně. ZŠ Frimla porazili 1:0. Pak přišel zápas s „Domky“. Strašně moc jsme je chtěli porazit a ukázat, že něco umíme. Poločas jsme se drželi 0:0, v druhém jsme inkasovali dva góly. Zápas tedy skončil 2:0. Kapitán Martin Mašek hrál celý turnaj se zraněným kolenem a byl velkou stoperskou oporou. Nejlepší výkony a nejvíc naběhali v zápasech D. Hegr a T. Bonisch. Poslední utkání se Žacléřem jsme prohráli 2:0 a náš trutnovský okres bude v dalších kolech reprezentovat ZŠ V Domcích.

Kluci si zahráli ve velmi pěkném prostředí stadionu Osvobození v Trutnově s novým zázemím a vůbec Pilníkovu, v tak těžké skupině, neudělali ostudu. Kdo nás reprezentoval: M. Mašek, D. Hegr, T. Bonisch, M. Odvárka, M. Kuřík, M. Hejl, M. Kudrna, P. Kuřík, T. Baše, J. Prokeš, J. Hejl, V. Cipra, J. Jurko, D. Pálinkáš, J. Nýč. Všem děkuji za bojovnost a slušnost a TJ Spartak za zapůjčení dresů.

Zde je několik fotografií.

text a foto: Mgr. Ilona Skořepová


Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Reklama

Doporučujeme:Aktuality

©2005-2006 by pilnikov.cz | Powered by phpRS | Designed by jablkon
RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS 2.1
Veškeré fotografie použité na těchto stránkách jsou plným autorským vlastnictvím jejich autorů a vztahuje se na ně mezinárodně platné autorské právo. Není-li uveden autor u fotografie, kontakt na něj můžete získat u administrátora.
Bez písemného souhlasu autora není možné jakékoli jiné použití fotografií - zejména pak kopírování, linkování, tisk, publikování nebo jiné zde neuvedené zpracování.