Obec Pilníkov
Dnešní datum: 23. 09. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Úřední deska :: Odkazy na jiné weby  

Vyhledávání
Google

Počasí

* Obecní ples - 10.02.2007

Vydáno dne 10. 02. 2007 (3628 přečtení)

10.02.2007 na sále Slunce proběhl tradiční Obecní ples.

Jsme moc rádi, že plesová návštěvnost je velmi pěkná. Na sále tančilo přibližně 175 lidí. Je fajn, že se nám objevuje generace náctiletých a dvacetiletých a mají o plesy zájem. Letos jsme se zaměřili opravdu na co nejbohatší tombolu, a tak jsme dali dohromady úctyhodných 224 cen! Ještě jednou touto cestou děkuji všem, kteří se sponzorsky podíleli na tombole!!! O hudební produkci se postarala kapela Tady a odjinud. Někdy je těžké se strefit do hudebních tužeb tanečníků. Touto cestou vás prosím, pokud víte o nějaké hudební kapele, která má tu správnou taneční šťávu a dokáže tanečně rozproudit, tak mi dejte vědět. O fotografickou dokumentaci se postaral J. Řeháček. Na plese byla předána Kulturní cena za rok 2006, kterou obdržela Komise pro kulturu a sport - ještě jednou díky členkám této komise - p. K. Slavíkové, p. M. Skutilové, J. Malé a nově příchozí p. M. Drahotské za jejich chuť dělat něco pro vás, aby se tu u nás v Pilníkově něco dělo!!! Pokud jste se na plese pobavili, přijďte pobejt i za rok! Budeme moc rádi...................

A nakonec fotografie.

Mgr. Ilona Skořepová


Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek


Reklama

Doporučujeme:Aktuality

©2005-2006 by pilnikov.cz | Powered by phpRS | Designed by jablkon
RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS 2.1
Veškeré fotografie použité na těchto stránkách jsou plným autorským vlastnictvím jejich autorů a vztahuje se na ně mezinárodně platné autorské právo. Není-li uveden autor u fotografie, kontakt na něj můžete získat u administrátora.
Bez písemného souhlasu autora není možné jakékoli jiné použití fotografií - zejména pak kopírování, linkování, tisk, publikování nebo jiné zde neuvedené zpracování.