Obec Pilníkov
Dnešní datum: 23. 09. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Úřední deska :: Odkazy na jiné weby  

Vyhledávání
Google

Počasí

* Masopustní průvod masek - 24.02.2007

Vydáno dne 24. 02. 2007 (6565 přečtení)

Byli jste se podívat na masopustním průvodu? Již zde jsou první fotografie!

24.2. 2 007 ve 13:00 na náměstí vše vypuklo. Měly jsme strach, zda po těch dlouhých 18 letech odmlky lidé tuto tradici přijmou. Mile jsme byly překvapeny účastí masek (asi 50) a obecenstva v průvodu (asi 100)! Z náměstí jsme se za doprovodu příjemné muziky vezoucí se na kočáru vydali za "policajtem s šavlí" do ulic Pilníkova. Tancovalo se s "hospodyňkami a hospodáři" domů, okusili jsme různé napečené a masové dobroty a veselili se. Navštívili jsme také babičky v domově důchodců a jejich rozzářené pohledy nám pověděly, že jsme udělali dobře! Průvod jsme zakončili opět na náměstí pořádným tanečkem masek. Cestou naše komise získala celkem 1 690,- Kč. Děkuji všem sponzorům, kteří nám přispěli k této částce - např. p. V. Janotová věnovala 400,-Kč! 1 690,-Kč je věnováno na hrazení akcí pro děti! Odezva na průvod byla velmi pěkná ....... a tak se budeme těšit na příští rok! Jsme moc rádi, že jste přišli a oblékli se s námi do masek a spolu jsme se všichni hezky pobavili!!!

Ilona Skořepová

První fotografie z průvodu zaslal p. František Hubáček.

Další fotografie poskytla Mgr. Ilona Skořepová.


Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: Mgr. Ilona Skořepová


Reklama

Doporučujeme:Aktuality

©2005-2006 by pilnikov.cz | Powered by phpRS | Designed by jablkon
RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS 2.1
Veškeré fotografie použité na těchto stránkách jsou plným autorským vlastnictvím jejich autorů a vztahuje se na ně mezinárodně platné autorské právo. Není-li uveden autor u fotografie, kontakt na něj můžete získat u administrátora.
Bez písemného souhlasu autora není možné jakékoli jiné použití fotografií - zejména pak kopírování, linkování, tisk, publikování nebo jiné zde neuvedené zpracování.