Obec Pilníkov
Dnešní datum: 15. 10. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Úřední deska :: Odkazy na jiné weby  

Vyhledávání
Google

Počasí

* 20. ročník Vánočního turnaje ve stolním tenise

Vydáno dne 24. 01. 2008 (3041 přečtení)

Na závěr roku 2007 se konal jubilejní 20. ročník tradičního turnaje ve stolním tenise.
4.2.2008 byly doplněny fotografie.

VÝSLEDKY VÁNOČNÍHO TURNAJE

VÁNOCE 2007

STOLNÍ TENIS 20. ROČNÍKKATEGORIE DO 15 LET

1. ERBAN JAKUB
2. FRIEDRICHOVÁ JANA
3. JOROVÁ ZUZANA

KATEGORIE NAD 15 LET

1. BÖNISCH MILAN ml.
2. FRIEDRICH TOMÁŠ
3. BAIER MIROSLAV

Dne 26.12.2007 se konal v tělocvičně TJ SPARTAK PILNÍKOV jubilejní 20. ročník tradičního Vánočního turnaje ve stolním tenise. Od 07:00 hodin probíhala prezentace účastníků kategorie do 15. let, kterých se na letošním ročníku sešlo celkem 14 - (10 chlapců a 4 dívky). Kromě tradičních účastníků věrných tomuto turnaji se objevila i nová jména. Prvně se turnaje zúčastnil Volhejn Jiří, Palinkáš David a Friedrichová Jana, která rozšířila řady účastníků reprezentujících Jánské Lázně.

Účastníci kategorie do 15. let byli zapsáni do tabulky, kde se utkal každý s každým na dva (malé do 11-ti) vítězné sety - počítáno ještě podle starých pravidel, takže všichni účastníci této kategorie si zahráli po 13-ti zápasech.

Vítěz turnaje vyhrál všech 13 zápasů v nichž neztratil ani set. Jakub Erban, který tak obhájil loňské a předloňské vítězství, potvrdil že momentálně nemá v této kategorii konkurenta a dosáhl tak na turnajový hattrick. 4 děvčata - Drahotská Kristýna, Hlušičková Jana a Jorová Zuzana a Friedrichová Jana se turnajem proplétala se střídavými úspěchy, ale dvě posledně jmenované chlapcům pěkně zatápěla, což jim v celkovém součtu bodů přineslo třetí resp. druhé místo v turnaji. Nejmladším účastníkem této kategorie byl již po několikáté David Bartůněk, který vybojoval 12. místo. Všichni účastníci kategorie do 15. let obdrželi věcné a upomínkové ceny.

Boje v kategorii do 15. let vrcholily a v zákulisí se prezentovali účastníci kategorie nad 15 let. Celkem se prezentovalo 16 účastníků a byli zde vidět, kromě účastníků tradičních i čtyři nové tváře, které se tohoto turnaje zúčastnily poprvé. Rozlosováni, které už na začátku při troše štěstí dává některým alespoň teoretickou naději na postup do finálové skupiny, určilo tři šestice, kde se utkal každý s každým a tři nejlepší postoupili do finálové skupiny, kde opět bojoval každý s každým, přičemž se jim výsledek vzájemných zápasů ze základní skupiny započítával.

Vítězem se stal Milan Bönisch ml., který si vítězství určitě schovával až na jubilejní ročník i když k němu byl několikrát hodně blízko, ale zřejmě ještě mladickou nerozvážností ho nikdy k happyendu nedotáhl. Borci na prvních třech místech dosáhli každý na sedm bodů a o vítězi rozhodovala tabulka jejich vzájemných zápasů. Za poslední roky šlo o nejnapínavější rozuzlení a o celkovém vítězství v turnaji rozhodl paradoxně souboj Tomáše Friedricha s Mírou Baierem v němž úspěšnější z duelu Tomáš si vybojoval celkové druhé místo a na Míru Baiera zbyla příčka bronzová. V kategorii nad 15 let bylo odměněno věcnými cenami prvních devět nejlepších a vítěz si odnesl na jednoroční oprašování putovní pohár.

Poděkování patří všem sportovcům za jejich sportovní fair-play výkony, tak i výkony společensko-po-turnajové. Díky všem, kteří přišli podpořit sportovce a přispívají tak k pohodě vánoční atmosféry turnaje, stejně tak sponzorům za sponzorské dary a příspěvky na turnaj.

Za 20. ročníkem tečka ……………. a příští rok nakrojíme již třetí desítku tohoto klání.

Sportu zdar a stolnímu tenisu **zvlášť** … a na druhý svátek vánoční roku 2008………. na viděnou.

Psal se rok 2007 …… a byl druhý svátek vánoční ….. 26.12.2007

Zapsal rukou střízlivou a o postřehy se podělil Josef Prokopec.

A na závěr ještě fotografie.

Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: e-mail od Josefa Prokopce


Reklama

Doporučujeme:Aktuality

©2005-2006 by pilnikov.cz | Powered by phpRS | Designed by jablkon
RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS 2.1
Veškeré fotografie použité na těchto stránkách jsou plným autorským vlastnictvím jejich autorů a vztahuje se na ně mezinárodně platné autorské právo. Není-li uveden autor u fotografie, kontakt na něj můžete získat u administrátora.
Bez písemného souhlasu autora není možné jakékoli jiné použití fotografií - zejména pak kopírování, linkování, tisk, publikování nebo jiné zde neuvedené zpracování.