KATEGORIE NAD 15 LET
1. BÖNISCH MILAN st.
2. BARTŮNĚK FRANTIŠEK
3. BÖNISCH MILAN ml.

Dne 26.12.2006 se konal v tělocvičně TJ SPARTAK PILNÍKOV Vánoční turnaj ve stolním tenise. Od 07:00 hodin se scházeli účastníci kategorie do 15. let a číslo se zastavilo na cifře 12 – právě takový byl počet sportovců této kategorie (z toho 3 dívky), kteří byli ochotni si protáhnout svá těla a pokusit se zdolat svého soupeře.

Účastníci kategorie do 15 let byli zapsáni do tabulky , kde se utkal každý s každým na dva vítězné sety a po sečtení všech výsledků skupiny se zrodilo umístění od prvního až do dvanáctého místa.

Vítěz vzešel až z posledního zápasu hraného na tři vítězné sety mezi Kubou Erbanem a Tomášem Bönischem – do té doby neporažených hráčů a stal se jednoznačnou kořistí Kuby Erbana (3:0 který tak obhájil loňské vítězství bez ztráty setu. Této skupiny se zúčastnila také 3 děvčata) Drahotská Kristýna, Hlušičková Jana a Jorová Zuzana – (nejlepší z dívek – 7.místo). Nejmladším účastníkem této kategorie byl stejně jako minulý rok David Bartůněk, který vybojoval pěkné 10. místo. Všichni účastníci kategorii do 15 let obdrželi věcné ceny.

Zatím co boje v kategorii do 15 let vrcholily, prezentovali se účastníci kategorie nad 15 let. Celkem se prezentovalo 21 účastníků a byli zde vidět, kromě účastníků tradičních i tři nové tváře, které se tohoto turnaje zúčastnily poprvé. Sportovci byli rozlosováni do tří skupin, kde se utkal každý s každým a tři nejlepší postoupili do finálové skupiny, kde opět bojoval každý s každým a z výsledků finálové skupiny se zrodilo umístění devíti nejlepších.

Vítězem se stal Milan Bönisch st, z Hostinného, který systémem, "přišel – viděl – zvítězil" vyhrál všech 12 zápasů nad svými soupeři a neztratil přitom ani jeden set. Druhé místo vybojoval loňský vítěz Bartůněk František, který podlehl po pětileté nadvládě pouze pozdějšímu vítězi. V boji o třetí příčku nezaváhal Milan Bönisch ml. a pomyslný skok na bednu dotáhl do vítězného konce před pronásledovateli z Jánských Lázní, kteří se tak srovnali v pořadí Friedrich Tomáš, Slaninová Lucie, Hnik Ondřej těsně pod stupně vítězů. V kategorii nad 15 let bylo odměněno věcnými cenami prvních devět nejlepších.

Poděkování patří všem sportovcům za jejich výkony, jak sportovní, tak i společensko-poturnajově-kulturní. Díky také všem, kteří přišli podpořit sportovce a přispěli tak k pohodové vánoční atmosféře turnaje, stejně tak sponzorům za sponzorské dary a příspěvky na turnaj.

Nezbývá již, než udělat za 19.ročníkem tečku a těšit se na jubilejní ročník s pořadovým číslem 20 !!!