Obec Pilníkov
Dnešní datum: 25. 08. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Úřední deska :: Odkazy na jiné weby  

Vyhledávání
Google

Počasí

* 19. vánoční turnaj ve stolním tenise

Vydáno dne 15. 01. 2007 (3132 přečtení)VÝSLEDKY VÁNOČNÍHO TURNAJE
VÁNOCE 2006
STOLNÍ TENIS 19. ROČNÍK
KATEGORIE DO 15 LET1. ERBAN JAKUB
2. BÖNISCH TOMÁŠ
3. LAMAČ MICHAL ml.
KATEGORIE NAD 15 LET
1. BÖNISCH MILAN st.
2. BARTŮNĚK FRANTIŠEK
3. BÖNISCH MILAN ml.

Dne 26.12.2006 se konal v tělocvičně TJ SPARTAK PILNÍKOV Vánoční turnaj ve stolním tenise. Od 07:00 hodin se scházeli účastníci kategorie do 15. let a číslo se zastavilo na cifře 12 – právě takový byl počet sportovců této kategorie (z toho 3 dívky), kteří byli ochotni si protáhnout svá těla a pokusit se zdolat svého soupeře.

Účastníci kategorie do 15 let byli zapsáni do tabulky , kde se utkal každý s každým na dva vítězné sety a po sečtení všech výsledků skupiny se zrodilo umístění od prvního až do dvanáctého místa.

Vítěz vzešel až z posledního zápasu hraného na tři vítězné sety mezi Kubou Erbanem a Tomášem Bönischem – do té doby neporažených hráčů a stal se jednoznačnou kořistí Kuby Erbana (3:0 který tak obhájil loňské vítězství bez ztráty setu. Této skupiny se zúčastnila také 3 děvčata) Drahotská Kristýna, Hlušičková Jana a Jorová Zuzana – (nejlepší z dívek – 7.místo). Nejmladším účastníkem této kategorie byl stejně jako minulý rok David Bartůněk, který vybojoval pěkné 10. místo. Všichni účastníci kategorii do 15 let obdrželi věcné ceny.

Zatím co boje v kategorii do 15 let vrcholily, prezentovali se účastníci kategorie nad 15 let. Celkem se prezentovalo 21 účastníků a byli zde vidět, kromě účastníků tradičních i tři nové tváře, které se tohoto turnaje zúčastnily poprvé. Sportovci byli rozlosováni do tří skupin, kde se utkal každý s každým a tři nejlepší postoupili do finálové skupiny, kde opět bojoval každý s každým a z výsledků finálové skupiny se zrodilo umístění devíti nejlepších.

Vítězem se stal Milan Bönisch st, z Hostinného, který systémem, "přišel – viděl – zvítězil" vyhrál všech 12 zápasů nad svými soupeři a neztratil přitom ani jeden set. Druhé místo vybojoval loňský vítěz Bartůněk František, který podlehl po pětileté nadvládě pouze pozdějšímu vítězi. V boji o třetí příčku nezaváhal Milan Bönisch ml. a pomyslný skok na bednu dotáhl do vítězného konce před pronásledovateli z Jánských Lázní, kteří se tak srovnali v pořadí Friedrich Tomáš, Slaninová Lucie, Hnik Ondřej těsně pod stupně vítězů. V kategorii nad 15 let bylo odměněno věcnými cenami prvních devět nejlepších.

Poděkování patří všem sportovcům za jejich výkony, jak sportovní, tak i společensko-poturnajově-kulturní. Díky také všem, kteří přišli podpořit sportovce a přispěli tak k pohodové vánoční atmosféře turnaje, stejně tak sponzorům za sponzorské dary a příspěvky na turnaj.

Nezbývá již, než udělat za 19.ročníkem tečku a těšit se na jubilejní ročník s pořadovým číslem 20 !!!

Zde je odkaz na fotografie.

Zapsal a o postřehy se podělil J.P.
L.P. 26.12.2006


Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 15 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: J. P.


Reklama

Doporučujeme:Aktuality

©2005-2006 by pilnikov.cz | Powered by phpRS | Designed by jablkon
RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS 2.1
Veškeré fotografie použité na těchto stránkách jsou plným autorským vlastnictvím jejich autorů a vztahuje se na ně mezinárodně platné autorské právo. Není-li uveden autor u fotografie, kontakt na něj můžete získat u administrátora.
Bez písemného souhlasu autora není možné jakékoli jiné použití fotografií - zejména pak kopírování, linkování, tisk, publikování nebo jiné zde neuvedené zpracování.