Obec Pilníkov
Dnešní datum: 25. 08. 2019  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Úřední deska :: Odkazy na jiné weby  

Vyhledávání
Google

Počasí

* 18.vánoční turnaj ve stolním tenise

Vydáno dne 21. 01. 2006 (3473 přečtení)VÝSLEDKY VÁNOČNÍHO TURNAJE

VÁNOCE 2005

STOLNÍ TENIS 18. ROČNÍKKATEGORIE DO 15 LET

1. ERBAN JAKUB
2. SLANINOVÁ LUCIE
3. KUŘÍK PAVEL ml.


KATEGORIE NAD 15 LET

1. BARTŮNĚK FRANTIŠEK
2. BÖNISCH MILAN
3. FRIEDRICH TOMÁŠ

Vánoční turnaj se konal dne 26.12.2005 v tělocvičně TJ SPARTAK PILNÍKOV. Po uzávěrce prezentace byl letošní ročník rozdělen do dvou kategorii / kategorie do 15 let a kategorie nad 15 let / V kategorii do 15.let se zúčastnilo – 17 účastníků z toho 4 dívky a v kategorii nad 15 let – 21 účastníků.

Účastníci kategorie do 15 let byli rozlosováni do tří skupin, kde se utkal každý s každým a tři nejlepší postoupili do finálové skupiny, kde opět bojoval každý s každým a z výsledků finálové skupiny se zrodilo umístění devíti nejlepších.

V kategorii do 15.let vzešel vítěz až z posledního zápasu mezi Kubou Erbanem a Luckou Slaninovou – hráčů reprezentujících oddíl Jánských Lázní a byl to boj až do posledního míčku velice vyrovnaný se šťastnějším koncem pro Kubu Erbana /třetí rozhodující set v poměru 16:14/, který po loňské stříbrné příčce poskočil o stupínek výš a bral zlato. Této skupiny se zúčastnila také 4 děvčata / Drahotská Kristýna , Kozánková Martina , Hlušičková Jana a Jorová M / a nejmladší účastník David Bartůněk, který v 8 letech bojoval proti starším a někdy i o dvě hlavy vyšším protihráčům.

I v kategorii nad 15 let byli účastníci rozlosováni do tří skupin, kde se utkal každý s každým a tři nejlepší postoupili do finálové skupiny, kde opět bojoval každý s každým a z výsledků finálové skupiny se zrodilo umístění devíti nejlepších. O start v této kategorii byl zájem i ze strany účastníků z kategorie do 15 let a mohli tak poměřit svoje výkony proti starším protihráčům. Nejlépe z nich si vedla Lucie Slaninová, která obsadila celkově pěkné 4.místo.

Vítěz Bartůněk František vyhrál všech 12 zápasů nad svými soupeři a ztratil přitom jen jeden set . Druhé místo vybojoval celkem s přehledem Milan Bönisch, který podlehl pouze pozdějšímu vítězi a jejich vzájemný duel byl opravdu k pokoukání. V boji o třetí příčku a pomyslný skok na bednu dosáhli 3 hráči stejného počtu bodů a rozhodovala tak vzájemná tabulka jejich zápasů potažmo setů a vítězně z tohoto trojbloku vyšel další účastník klubu z Jánských Lázní Tomáš Friedrich.

I když v kategorii nad 15 let bylo přihlášeno 21 účastníku, bylo uděleno i 22.místo, kteréhož dosáhl místní starosta František Hubáček, tím že se z turnaje ,,vyplatil”.

Všichni účastníci kategorii do 15 let obdrželi věcné ceny, v kategorii nad 15 let bylo odměněno prvních devět nejlepších. Poděkování patří všem sportovcům za jejich výkony, jak sportovní, tak i společensko-poturnajově-kulturní a divákům kteří sportovce povzbuzovali. Díky také všem sponzorům za sponzorské dary a příspěvky na turnaj, bez kterých si turnaj nelze představit.

Zde je odkaz na fotografie.

autor textu i fotografií s popisem: Prokopec Josef


Celá tisková zpráva | Počet komentářů: 27 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: autor textu i fotografií s popisem: Prokopec Josef


Reklama

Doporučujeme:Aktuality

©2005-2006 by pilnikov.cz | Powered by phpRS | Designed by jablkon
RSS 2.0 | HTML 4.01 | CSS 2.1
Veškeré fotografie použité na těchto stránkách jsou plným autorským vlastnictvím jejich autorů a vztahuje se na ně mezinárodně platné autorské právo. Není-li uveden autor u fotografie, kontakt na něj můžete získat u administrátora.
Bez písemného souhlasu autora není možné jakékoli jiné použití fotografií - zejména pak kopírování, linkování, tisk, publikování nebo jiné zde neuvedené zpracování.